خبر خوشی که برای کاربران اندروید داریم این است که بالاخرهاندروید 11عرضه شد ولی در نظر داشته باشید که زمان انتشار آن برای تمامی دیوایس ها مشترک نمی باشد. به عبارت دیگر کاربرانی که از گوشی های با مدل های مختلف و کمپانی های متفاوت استفاده می کنند، در زمان های گوناگونی این آپدیت را دریافت می کنند. همان طور که می دانید شرکت های اندرویدی به به گوشی های پرچم دار خود بسیار بیشتر از میان رده ها بها می دهند و به همین دلیل شاهد انتشار منظم به روزرسانی ها برای گوشی های بالارده می باشیم.
زمان انتشار اندروید 11 برای گوشی های گوگل
گوشی های پیکسل اولین گوشی هایی هستند که اندروید 11 را دریافت خواهند کرد. انتشار این سیستم عامل از امروز برای گوشی های سری پیکسل 4 و 4a، پیکسل 3 و 3a و سری پیکسل 2 آغاز شده و کاربرانی که از این دیوایس ها استفاده می کنند می توانند حداکثر تا چند روز آینده نسبت به دریافت اندروید 11 اقدام کنند. طبیعتا گوشی های جدیدتر زودتر از گوشی های سری پیکسل 2 به روزرسانی می شوند. برای اطلاع ازتاریخ انتشار اندروید 11به لینک مراجعه کنید.

به وبلاگ خود خوش امدید

فورتنایت؛ عامل افزایش قیمت جدید گوشی آیفون

سرویس اپل وان چیست؟

های ,گوشی ,انتشار ,اندروید ,پیکسل ,ها ,گوشی های ,اندروید 11 ,سری پیکسل ,زمان انتشار ,انتشار اندروید ,زمان انتشار اندروید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
khastani bestdabiran panjarehic olentia itro simorghcpr metal-profile firoozefc slime78 09185953891